pakzy
11 بهمن 1401 - 14:43

افتتاح 10 هزار و 634 هزار طرح بنیاد مسکن آذربایجان شرقی در فجر 44

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی از افتتاح ۱۰ هزار و ۶۳۴ طرح این نهاد انقلابی در دهه فجر ۱۴۰۱ خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، حجت الله سروری ظهر امروز در گفت وگو با خبرنگاران از افتتاح  ۱۰ هزار و ۶۳۴ طرح این نهاد انقلابی در دهه فجر ۱۴۰۱ خبر داد و اظهار کرد: امسال ۶ هزار و ۹۶۱ سند مالکیت شهری و روستایی هم صادر شده است.

وی با اشاره به اینکه در مجموع برای این طرح ها بیش از دو هزار و ۲۰۴ میلیارد تومان هزینه شده است افزود: امسال هشت هزار و ۲۰۰ واحد مسکونی روستایی و شهری از محل تسهیلات طرح ویژه بهسازی و نوسازی مسکن روستایی و دو هزار و ۳۵۰ واحد مسکن روستایی محرومان از محل تفاهم نامه با سازمان برنامه و بودجه مقاوم سازی شده است.

سروری با بیان اینکه در دهه فجر امسال طرح هادی و آسفالت معابر ۶۴ روستای استان هم با نزدیک به ۷۴ میلیارد تومان هزینه افتتاح می شود گفت: از ابتدای سال تاکنون ۱۱۳ طرح هادی با ۱۵۰ میلیارد تومان و ۲۹۳ طرح آسفالت ریزی هم با ۱۴۰ میلیارد تومان هزینه از محل قیر رایگان اجرا شده است.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی همچنین از پایان ساخت ۲۰ واحد طرح نهضت ملی مسکن در بستان آباد با اعتباری در حدود ۱۸ میلیارد تومان خبر داد که در ایام الله دهه فجر تحویل متقاضیان خواهد شد.

انتهای پیام/۶۰۰۱۴
عبدالهی
11/11/1401

منبع: فارس
شناسه خبر: 1010075