pakzy
13 بهمن 1401 - 15:49

افتتاح ۱۹ پروژه با اعتباری بیش از ۸۲ هزار میلیون ریال در خشکبیجار

رشت- فرماندار رشت از افتتاح ۱۹ پروژه با اعتباری بیش از ۸۲ هزار میلیون ریال در بخش خشکبیجار این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر حمید رضا امام پناهی ظهر پنجشنبه در حاشیه افتتاحیه‌های بخش خشکیبجار شهرستان رشت در جمع خبرنگاران با گرامیداشت دهه مبارک فجر اظهار کرد: مراسم بهره‌برداری از پروژه‌های دهه فجر فرصتی مناسبی برای تبیین خدمات نظام و دولت به مردم است.

وی بر لزوم جهاد تبیین در جامعه توسط هر فردی تاکید کرد و افزود: تلاش جهادی و شبانه روزی مسئولین در رفع کمبودها و کاستن از میزان محرومیت‌ها مصداق بارز جهاد تبیین در زمینه بیان خدمات بیش از ۴ دهه‌ای نظام اسلامی می‌باشد.

امام پناهی با بیان اینکه در دهه فجر امسال ۲۵۲ پروژه با اعتبار ۱,۶۰۰ میلیارد تومان افتتاح می‌شود ادامه داد: تعداد ۱۹ پروژه با صرف اعتباری حدود ۸۲ هزار و ۲۰۰ میلیون ریال در بخش خشکبیجار به بهره‌برداری خواهد رسید.

امام پناهی تاکید کرد: امروز با رسیدن به سطح کافی از بازدارندگی دفاعی و آمادگی نیروهای مسلح برای واکنش عبرت آموز در برابر هرگونه تهدید نظامی و امنیتی، تمرکز دولت سیزدهم بر رفع محرومیت، خدمت بی منت و توسعه همه جانبه کشور قرار دارد.

فرماندار رشت با بیان اینکه همزمان با دومین روز از دهه مبارک فجر عملیات آسفالت و بهسازی ۳۲۰۰ متر از راه روستایی سرخشکی و ۱۵۰۰ متر راه روستایی نوشر، احداث ۴ واحد مسکونی مددجویان، اجرای ۳۵۰۰ متری فیبر نوری روستای شهرستان، چهار پروژه تقویت و توسعه توسعه شبکه برق، روکش معابر شهری خشکبیجار و ایجاد ایستگاه جمع آوری پسماند را از دیگر طرح‌هایی است که امروز در این بخش به بهره برداری رسیده است.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1015158